placeholder

KINNISVARA TURUNDUS

Reaalsete hoonete massiline rekonstrueerimine kinnisvaras.
Tehisintellektiga automatiseeritud modelleerimine, reaalsete hoonete tõhus rekonstrueerimine

Kinnisvara-turundusKuva kõik üksikasjad, tõhusam müügi- ja rendiotsuste jaoks

Kinnisvara-turundusMitmemõõtmeline kuva, täpsem teave kinnisvara kohta

VR-Kinnisvara-Esitlus-Tuur
VR Tuur, kinnisvara vahendamine võrgus. VR Esitlus, maja andmete põhjalik tutvustus

VR-Kinnisvara-tuurMultifunktsionaalne redigeerimisvahend, laske majadel end paremini esitleda

VR Breafing, Mudeli redigeerimine, Panoraamvideo, BOX-video, Maja andmed, Oma logo paigutamine, Mudeli allalaadimine, Kuumkoha lisamine

VR Eesti nõustamine – Kuigi paljud ettevõtted üritavad koroonaviiruse pandeemia ajal pinnal püsida, näevad virtuaalses reaalsuses töötavad ettevõtted – nõudluse kasvu.

Turismi- ja kinnisvaratööstus, samuti ülemaailmsed konverentsid, on kõik keerulistest oludest hoolimata tehnoloogia poole pöördunud. VR-sisu voogesitamisel ja 360° video vaatamisel on olnud märkimisväärne hüppeline tõus.

Aitame ettevõtetel hinnata oma oskusi ja valida uus suund, mis kasutab kõige produktiivsemalt meeskonna andeid ja ressursse.

Turvavõrk ja rikkuse loomine

Saate oma ettevõtte muuta tulu teenivaks varaks, mis võimaldab teil töötada nii palju või vähe kui soovite.

Kust alustada?

Esmalt peate tutvuma riistvara ja kaasaegse elektroonikaga.

 • Olge kursis uusimate VR-i suundumuste ja tehnoloogiaga. Jälgige teemat sotsiaalmeedias, külastage veebiseminare ja konverentse.
 • Kui teil on vähe kogemusi, siis looge midagi ise ja pange see kliendile välja. Teie esialgse töö kvaliteet ei pruugi olla parim, kuid pühendumus asjade ehitamisele ja vabal ajal harjutamisele eristab teid ja näitab, et olete tõsiselt tegelenud VR-i karjääriga.
 • Meelitage ja hoidke kvaliteetseid, hästi maksvaid kliente
 • Hallake oma aega, et saaksite lühema ajaga rohkem teha
 • Automatiseerige oma ettevõte, et saaksite päevadeks lahkuda.

Uuringud toetavad

VR kasutamine võib tõesti aidata kinnisvaramaakleritel aega kokku hoida; eriti kaugel asuvate objektide puhul. Seda tehnoloogiat saab kasutada kinnisvara vaatamiseks välismaal või kaugetes maapiirkondades. Ostjad saavad klõpsata magamistubadel, köögil, vannitubadel jne, et anda neile igast toast selge 3D-vaade. VR säästab kinnisvaramaaklerite aega ja ressursse, mida võiks kulutada avatud uste planeerimisele, uute klientide hankimisele või püsiklientide hoidmisele!

Kinnisvara objektidega tutvumist pole alati lihtne planeerida. Kui soovite tutvuda mitme objektiga, ei pruugi need kõik asuda samas piirkonnas. VR ei pruugi füüsilise vara vaatamist täielikult asendada, kuid sellest võib saada ostjate jaoks esimene kinnisvara vaatamise voor. Lisaks saate kinnisvara vaadata riigi erinevates linnades,, või maailma teisel poolel!

VR võimaldab võrgus paremat suhtlemist, kuna kliendid saavad kommenteerida vara mis tahes aspekti. Näiteks võiks klient küsida põrandakatte või soojustuse tüübi kohta. See aitab agendil, sest saate tagasiside anda reaalajas ja mugavalt oma kontorist!

Võite juhendada potentsiaalseid ostjaid ehitusjärgus oleval kinnisvaral virtuaalse ringkäigu kaudu, et näidata, kuidas projekt pärast selle valmimist välja näeb. Seejärel saavad ostjad kommentaare jätta enne ehituse algust või lõppu. Klientide abistamine iga vara visualiseerimisel loob ka emotsionaalseid seoseid ja haarab neid tõhusamalt kui 2D-fotod.

Lisaks hoiab VR inimeste tähelepanu kauem kui tavalise teksti või piltide lahendus. See suurendab teie kodulehe liiklust. Samuti aitab VR potentsiaalsetel ostjatel end seal elades hõlpsamini visualiseerida. VR-i interaktiivsed tööriistad, näiteks hüpoteekkalkulaatorid, võivad potentsiaalset ostjat ärgitama tehingut sõlmima.

Kinnisvarakülastuste korraldamine, klientide näitamine kinnisvara ümber ning tingimuste ja hindade üle läbirääkimiste pidamine pole mitte ainult väga aeganõudev, vaid VR-i puhul pole nüüd vahet, kus teie klient elab. VR aitab teil tutvustada omadusi isegi kaugklientidele. See võimaldab teil kui kinnisvaramaakleril teenindada rohkem kliente ja töödelda rohkem päringuid ning seda kõike oma kontorilaua tagant mugavalt!

3D-virtuaalsete ekskursioonivarustustesse investeerimine võib tunduda kallis väljaminek. Kuid see on väärtuslik investeering. Teil pole mitte ainult lavastusomadusi, vaid pakute ka kvaliteetseid pilte. 360-kraadiste videote ja arvutigraafika võimsus on hindamatu väärtusega ning selleks on vaja ainult panoraamkaamerat ja elementaarset redigeerimist.

Kinnisvara vaatamiseks võite võtta nii palju aega kui soovite, ilma et agent või müüja kiirustaks. Samuti saate vara hõlpsamini üle vaadata.

Veelgi enam, VR-i kasutamine kinnisvaras tähendab, et kõik loetletud kinnistud on ööpäevaringselt vaatamiseks saadaval. VR-peakomplektide abil saavad koduostjad kinnisvaraagentuuri külastamata igal ajal öösel või päeval kinnisvara külastada.

Oma kinnisvara müümise võimaluste suurendamiseks soovitavad agendid tavaliselt kodu põhjalikult puhastada, et see oleks võimalikult ahvatlev. Siiski on raske hoida oma kodu puutumatuna mitu päeva või nädalat. Müüjad on mõnikord isegi sunnitud külastuste ajal kodust välja kolima. VR-iga saate oma kodu korra korrastada, vara tuuriks üles pildistada ja siis elu tavapäraselt jätkata!

Varsti suudab VR simuleerida isegi maitseid ja lõhnu. Kinnisvara virtuaalse reaalsuse külastamise ajal võib potentsiaalne ostja köögis tunda värskelt küpsetatud saiade lõhna, see mõjutab alateadlikult nende arvamust sellest toast. Lisaks simuleerib haptiline tehnoloogia (VR touch) puutetunnet virtuaalses reaalsuses. Potentsiaalne ostja saab tunda seinte ja mööbli tekstuuri! VR-i eksperdid on pühendunud võimalikult reaalse kogemuse loomisele, et muuta virtuaalsed ekskursioonid peaaegu identseks füüsiliste külastustega.

VR kinnisvaraturg

Virtuaalreaalsuse voorus seisneb selles, et see hõlmab mõlema maailma parimat – reaalset maailma ja tehiskeskkonda.

Teisisõnu, virtuaalne reaalsus loob teie jaoks kunstliku keskkonna kogemiseks, kuid suhtlete selle keskkonnaga täpselt samamoodi nagu reaalses maailmas.

 • 95% koduostjatest kasutab kodu otsimiseks Internetti
 • 51% inimestest ostab kodud, mille nad internetist leidsid, nii et VR-i lisamine sellele tundub ilmselge järgmine samm
 • 71% millenniumilastest on VR-i suhtes positiivselt meelestatud, see pole üllatav, kuna enamik millenniumilastest on uue tehnoloogiaga kohanenud kiiresti. Teisest küljest võivad vanemad põlvkonnad võtta seda veidi veenvamalt
 • Enamik inimesi, kes maja otsivad, külastavad enne majutumist keskmiselt 5–7 kodu. Virtuaalreaalsus võib tõesti vähendada aega raisatud vaatamisomadustele, mida inimesed siis osta ei taha
 • Juba 77% klientidest soovib enne „päris” külastust teha virtuaalse ringkäigu
 • 68% klientidest soovib näha, kuidas nende mööbel uues kodus välja näeks

Competitor research & analysis

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Rule yielding him fruit fill. Stars our creeping seas fill beast yielding void life signs day image. From together from creepeth you’re subdue very abundantly moveth his sixth fly their.

placeholder
Amanda Seyfried
Founder & CEO, Arcade Systems

Otsite esmaklassilist VR konsultanti?